Ödüllerimiz

En Hızlı Büyüyen 8. Teknoloji Şirketi  

Deloitte Ödül

Dünyanın önde gelen denetleme firması Deloitte tarafından gerçekleştirilen Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye 2017 Programı’nda %1041 büyüme oranı ile ‘Türkiye’nin En Çok Büyüyen 8. Teknoloji Şirketi’ seçildik.

Avrupa’nın En İyi Seyahat Uygulaması

Mastercard Logo

Mastercard’ın 36 Avrupa ülkesinde en iyi mobil alışveriş uygulamalarını değerlendiren araştırması sonucunda, obilet.com Mobil Uygulamaları, Mastercard® tarafından ‘Avrupa’nın En İyi Seyahat Uygulaması’ seçildik.

Yılın Otobüs Rezervasyon Sitesi 

Uzak Rota Logo

Uzakrota’nın 2018 yılında gerçekleştirdiği “Seyahat Teknoloji Ödülleri” halk oylamasında, obilet.com “Yılın Otobüs Rezervasyon Sitesi” ödülünü aldık.

En İyi Web Sitesi

Yeditepe Logo

obilet.com çocukların yararına düzenlenen 5. Hayalimi Paylaş Yeditepe Dilek Ödülleri gecesinde 2016 yılının ‘En İyi Web Sitesi’ ödülünü aldık.

obilet.com En Hızlı Büyüyen Şirketler Listesinde 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) Ödülü

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketini açıkladı.2015-2017 döneminde %170 büyüme oranıyla listeye girmeye hak kazandık.

Startups Watch

2018 yılının 2. çeyreğinde de Startups Watch verilerine göre yurt dışından en çok yatırım alan Türk şirketi olduk.

Altın Örümcek

Altın Örümcek Web Ödülleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2019 yılında Altın Örümcek Web Ödülleri’nin Turizm&Seyahat kategorisinde birinci olduk ve “Halkın Favorisi” seçilerek ödül almaya hak kazandık.