Otobüs Bileti Satın Alma Rehberi

  1. Sefer arama kutusuna seyahat etmek istenilen kalkış ve varış noktaları yazılır ve çıkan listeden seçilir.

Otobüs_Anasayfa

2. Sefer arama kutusuna seyahat etmek istenilen tarih seçimi yapılır.

3.Otobüs bileti bul butonuna tıklanır.

4.Açılan sefer listesi sayfasından güne ait tüm seferler gözden geçirilir.

Otobüs sefer listesi

5.İncelemek istenilen sefer üzerine tıklanarak sefere ait bilgiler gözden geçirilir. Seferin saati, seferin hareket edeceği otogar bilgisi, otobüs bilgileri ve sefer bilgisi incelenebilir. Kalan koltuk sayısı, sefer sırasında güneşin vuracağı tahmini yön, daha önceden satın alınmış koltukların ait olduğu yolcuların cinsiyetleri, yolculuğun toplam süresi de görülebilir.

6.Boş-dolu koltuk durumuna göre istenilen koltuk seçilir ve cinsiyet seçimi yapılır.

Otobüs Koltuk Şeması

7.Koltuk seçimi tamamlandıktan sonra “Onayla ve Devam Et” butonuna basılır.

8.Ödeme sayfasında sefer bilgileri ayrıntılı olarak görülebilir. İsteğe göre seyahat sigortası satın alınabilir. Sigorta sayesinde bagaj kaybı, çalınması, seyahatin iptali, tedavi masrafları gibi risklere karşı koruma satın alırsınız. Size özel ürün koşulları ve şartlar için yolcu bilgilerinizi girdikten sonra poliçenizi görüntüleyebilirsiniz.

9.Yolcu bilgileri eksiksiz olarak yazılır. 

Otobüs Ödeme

10.Kart bilgileri eksiksiz olarak doldurulduktan sonra satın alma işlemini gerçekleştirmek için “Güvenli Ödeme Yap” butonu tıklanır. obilet üzerinden yapılan işlemler güvenlik sertifikalarıyla korunmaktadır.

11.Ödeme güvenli bir şekilde gerçekleştikten sonra satın alınmış olan bilet görseli üzerinden firma, sefer, güzergah ve fiyat bilgileri incelenebilir. Biletinizi aldıktan sonra şehir içi servis yazdırabilirsiniz.