SunExpress’ten Yenilikçi Seyahat Uygulaması

0
91
SunExpress

Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu olan SunExpress Havayolları, yaz sezonunda yeni bir kabin içi eğlence konseptini yolcularıyla buluşturmaya hazırlanıyor.

Yolcuların yolculuk boyunca daha keyifli ve eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla SunExpress, Inflight VR ile birlikte sanal gerçeklik konsepli bir oyun hazırladı.

Mayıs ayı sonu itibarıyla Antalya’dan Avrupa’nın Almanya, İsviçre, Avusturya gibi çeşitli ülkelerine düzenlenecek seferlerde bu yeni sanal gerçeklik uygulaması yolculara sunulacak.

360 derece sanal gerçeklik uygulaması 8 Euro karşılığında yolculara sunulacak.

Sanal gerçeklik kulaklıkları ile özel bir sinema deneyimi sunacak olan uygulamada yolcular ayrıca seyahat ettikleri şehirlere dair çeşitli ipuçlarına ve özel kliplere de ulaşabilecek. Uçak yolculuğu sırasında rahatlamak isteyen yolcular için de özel hazırlanmış meditasyon-rahatlama videoları da bulunacak.

Sunexpress, yolcu taşımacılığında yenilikçi uygulamalara imza eden bir havayolu firması. Daha önce Amazon Alexa aracılığıyla yolcuların sesli komutlarla bilet almalarına imkan vermiş ve bu hizmeti veren ilk havayolu olmuştu. Kısa süre önce de Foodara ile beraber geliştirdiği konsept sayesinde seçili uçuşlarındaki yolcularına bulundukları şehirlerdeki restoranlardan yemek sipariş etme olanağı sunmaya başlamıştı.

Kaynak: Airnews Times

App_indir1

Çocukluğundan beri atlas karıştıran ve en büyük hayallerinden biri bir gün Avustralya'ya da adım atmak olan bir gezgin adayı. Kültürel devr-i alem yapmak için Boğaziçi'nde Batı Dilleri ve Edebiyatları okudu. Şimdi de seyahatseverleri dünyaya bağlamak için çalışıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here