AnadoluJet’ten Yurt Dışı Uçuşları

0
86
Anadolu Jet

Türk Hava Yolları’nın sadece yurt içi ekonomik uçuşlarını gerçekleştiren AnadoluJet markası, 29 Mart 2020 itibariyle yurt dışı uçuşlarına da başlayacağını duyurdu.

AnadoluJet’in yurt dışı uçuşları Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan gerçekleşecek.

Türk Hava Yolları seferleri, Sabiha Gökçen Havalimanı’nda azalırken, AnadoluJet ekonomik yurt dışı seferleriyle yolculara hizmet vermeye başlayacak.

AnadoluJet’in yurt dışı sefer destinasyonları henüz açıklanmadı fakat AnadoluJet 31 uçaktan oluşan filosuyla bugüne kadar 41 havalimanına seferler düzenliyordu.

11 yıl önce kurulan markanın bugüne kadar 73 milyon yolcu taşıdığı biliniyor.

AnadoluJet, Ercan, Kuveyt, Dubai, Bağdat, Bahreyn, Bakü, Cidde, Erbil, Riyad, Tahran, Tel Aviv, Tiflis, Damman, Abu Dabi, Medine, Amsterdam, Barselona, Berlin, Brüksel, Düsseldorf, Frankfurt, Londra, Milano, Münih, Stuttgart, Paris, Roma ve Viyana’ya tarifeli seferler gerçekleştirecek.

Kaynak

App_indir1

Çocukluğundan beri atlas karıştıran ve en büyük hayallerinden biri bir gün Avustralya'ya da adım atmak olan bir gezgin adayı. Kültürel devr-i alem yapmak için Boğaziçi'nde Batı Dilleri ve Edebiyatları okudu. Şimdi de seyahatseverleri dünyaya bağlamak için çalışıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here