obilet.com 2020 Yılında da “Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen 100 Şirketi” Listesinde

0
188

obilet.com, hız kesmeden büyümeye devam ediyor! TOBB ve TEPAV işbirliğiyle 2016 – 2018 dönemindeki satış geliri artış hızı baz alınarak yapılan sıralamaya göre, obilet.com bir kez daha Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilk 100 şirketi arasında yer aldı.

Şirketimizin ortak kurucuları Ali Yılmaz ve Yiğit Gürocak, geçen yılki listede en genç yöneticiler olarak yerlerini almışlardı.

SimilarWeb tarafından açıklanan Temmuz 2020 ziyaretçi istatistiklerine göre de obilet.com, Türkiye’nin en çok ziyaret edilen online bilet satış platformu ve en çok ziyaret edilen seyahat sitesi olmanın yanı sıra, dünyada da en çok ziyaret edilen 20. seyahat sitesi unvanını kazandı.

COVID-19 salgınının en çok etkilediği sektörlerden biri olan turizm-seyahat-ulaşım sektöründe faaliyet göstermesine rağmen obilet.com, hem ziyaretçi sayısını artırdı hem de marka gücünü pekiştirdi.

SimilarWeb Temmuz 2020 İnfografiği‘ne hemen göz atabilirsiniz.

obilet.com ile İlgili Ayrıntılı Bilgi İçin:

Kurumsal

Hakkımızda 

Blog-Widget-vs2 1

Ödüllerimiz

Kariyer

Önceki İçerikSamsun’da Ne Yenir, Nerede Yenir?
Sonraki İçerikGümüşhane’de Ne Yenir, Nerede Yenir?
Çocukluğundan beri atlas karıştıran ve en büyük hayallerinden biri bir gün Avustralya'ya da adım atmak olan bir gezgin adayı. Kültürel devr-i alem yapmak için Boğaziçi'nde Batı Dilleri ve Edebiyatları okudu. Şimdi de seyahatseverleri dünyaya bağlamak için çalışıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorum giriniz!
Lütfen isminizi yazınız