THY ve AnadoluJet’ten Yeni Bilet Türleri

0
1198

Türk Hava Yolları (THY) ve AnadoluJet, yolcuları için yeni uçuş programını açıkladı.

Sadece iç hat tarifeli seferlerdeki yolcular için geçerli olacak yeni paketlere göre, THY’de yolculara 4, AnadoluJet’te ise 3 farklı seçenekte bilet hizmeti sunulacak.

Yeni uçuş paketleri, yolculara farklı ayrıcalıklar ve hizmetler sunacak.

THY’nin Yeni Ekonomik Bilet Paketleri

Türkiye’de 50 havalimanına uçuş gerçekleştiren Türk Hava Yolları, tüm bilet tiplerinde çok takdir edilen ücretsiz ikramlarını ise sunmaya devam edecek.

Yeni avantajlı paketler EcoFly, ExtraFly ve PrimeFly seçeneklerinden oluşuyor. Bu durumda eskiden “ekonomik” sınıf olarak adlandırılan tek tip bilet seçeneği üçe bölünmüş oluyor.

EcoFly paketinde, 15 kilogram bagaj, 1 parça 8 kilogram kabin bagajı, ücretli bilet değişikliği ve kesintili iade hakkı tanınıyor.

“ExtraFly” seçeneğinde ise, 20 kilogram bagaj, 1 parça 8 kilogram kabin bagajı, ücretsiz koltuk seçimi, 250 ekstra bonus mil, ücretli bilet değişikliği ve kesintili iade hakkı sunuluyor.
Son olarak “PrimeFly”da ise 25 kilogram bagaj, 1 parça 8 kilogram kabin bagajı, ücretsiz koltuk seçimi, 500 ekstra bonus mil, ücretsiz bilet değişikliği ve 12 saate kadar kesintisiz iade hakkı veriliyor.
Tek tipi olan Business seçeneğinde ise, 30 kilogram bagaj, 2 parça 8 kilogram kabin bagajı, ücretsiz koltuk seçimi, özel yemek servisi, business lounge kullanımı, ücretsiz bilet değişikliği ve 12 saate kadar kesintisiz iade hakkı tanınıyor.

AnadoluJet’in Yeni Ekonomik Bilet Paketleri

AnadoluJet de daha önce promosyon ve esnek olmak üzere iki farklı seçenekle sunduğu biletleri, yeni dönemde üç farklı uçuş paketine bölmüş durumda.
AnadoluJet’in uçuş paketleri, “Standart”, “EkstraJet” ve “KonforJet” seçeneklerinden oluşuyor.

“Standart” seçeneğinde yolcular, 15 kilogram, bagaj, 8 kilogram kabin bagajı ve ücretsiz ikram hakkında sahip iken, “EkstraJet” seçeneğinde yolculara 20 kilogram bagaj, 8 kilogram kabin bagajı, standart koltuk seçimi ve ücretli bilet değişikliği ve ücretsiz ikram hakkı tanınıyor.

“KonforJet” 20 kilogram bagaj, 8 kilogram kabin bagajı, standart koltuk seçimi, ücretsiz bilet değişiklik, kesintisiz iade ve ücret ikram hakkı sunuluyor.

Kaynak

CEVAP VER

Lütfen yorum giriniz!
Lütfen isminizi yazınız